MEDIA O NAS

O tym już jest głośno!

TVP WARSZAWA

Autorzy Rzeźby nad Wisłą opowiedzieli więcej o samym projekcie, a także o roli rzeźby w przestrzeni publicznej, w porannym programie Dzień Dobry Warszawo.

Nagranie z 4 listopada 2015 r. dostępne tutaj. Zapraszamy do oglądania!

RADIO KOLOR

Informacja o Rzeźbie nad Wisłą pojawiła się na antenie stacji 27 października 2015 r., w wiadomościach porannych.

Pełne nagranie możecie odsłuchać tutaj, a informację o patronacie przeczytacie tutaj.

ZET CHILLI

26 października o inicjatywie Krzysztofa Ostrzeszewicza i Przemysława Pietrzaka na antenie Radia Chilli opowiedziała Gabi Andrychowicz.

GAZETA WYBORCZA

Nietypowe ławki nad Wisłą staną się kolejnym symbolem Warszawy?” to nagłówek artykułu opublikowanego 26 października 2015 r. w dodatku 'Stołeczna'.

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć wycinek:

wawa love

Krzysztof Ostrzeszewicz i Przemysław Pietrzak, dwaj warszawscy rzeźbiarze zaproponowali ustawienie nad Wisłą dziewięciometrowej ławki z figurami. "Drewniana ława pozwoli siedzieć, leżeć, podziwiać panoramę miasta i rzekę" - wyjaśniają.

Okno na Warszawę

Interesujący pomysł na zagospodarowanie fragmentu wiślanego brzegu przedstawili niedawno dwaj warszawscy artyści: Krzysztof Ostrzeszewicz i Przemysław Pietrzak. Na wysokości Centrum Olimpijskiego chcą postawić wielką ławę-rzeźbę w neomodernistycznym stylu.

Warszawa za darmo waw4free

"offtop: a może wspomożecie budowę rzeźby nad Wisłą? :)"

Warszawa - eventy, wydarzenia

"Lubisz spędzać czas nad Wisłą w Warszawie? Lubisz oglądać ładne rzeczy? Lubisz swoje miasto? Jeśli tak, pomóż nam zbudować wielką rzeźbę-ławkę nad Wisłą!"

hey event

O co chodzi?

"Rzeźba nad Wisłą to betonowo-drewniana forma przestrzenna, służąca do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Rzeźba przedstawia mieszkańców Warszawy, duchy miasta. Drewniana ława pozwala siedzieć, leżeć, podziwiać panoramę miasta i rzekę."

PARTNERZY

Poznaj organizacje, które cenią sobie sztukę i troszczą się o Twoje miasto

PRZYŁĄCZ SIĘ

Czyli jak zostać mecenasem sztuki?

Nic prostszego, po prostu do nas napisz. Przyda się każda złotówka, każde wsparcie i każda inicjatywa. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i propozycje współpracy. Do usłyszenia!

To Top